KONST / Litografier / Litografi 16569375
nr 1656 9375
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/150. Bladets mått: 61x72 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
lördag 18 januari 2025
kl 09:01:41